Родопа загуби от Локомотив II Пловдив с 1:3 в контрола

27 Jan, 2024

Родопа (Смолян) загуби от Локомотив II (Пловдив) с 1:3, в контролна среща играна днес на стадиона в Садово.

Символичните домакини поведоха в приятелската среща през първото полувреме, а в началото на вторите 45-минути, гостите от Смолян изравниха чрез Даниел Кутев.

Малко по-късно обаче, футболистите на втория тим на “Локомотив” вкараха два бързи гола, които се оказаха и последни за срещата.

“Хубав мач за контрола. Първоначално пуснах титулярния състав, но в последствие дадох възможност за игра на всички футболисти от групата, от които болшинство са юношите на клуба”, коментира след срещата старши треньорът на Родопа Данаил Бачков.

В мача поради ангажименти участие не взеха Владимир Драмалиев, Христо Ковачев и Любослав Петров.

Това бе втората контрола на Родопа от началото на зимната подготовка. В първата победи Борислав (Първомай) с 5:0.

Предстоят още две с отборите на Хебър II (Пазарджик) и Гигант (Съединение), съответно на 3 и 10 февруари.